В КЗ ЗДО №2 «Чебурашка» створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

·         заклад забезпечений необхідними навчальними площами;

·         у наявності пандус;

·         будівлі закладу, де перебувають вихованці, об’єднані зручними переходами.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч.

При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги:

·         стіни світлих тонів;

·         меблі – кольору натурального дерева;

·         стелі, віконні рами – білі.

У закладі дотримується повітряно–тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Меблі групових приміщень, музичного залу та залу для занять фізкультурою, кабінету психолога відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

Здобувачам освіти надаються психолого–педагогічні та корекційно–розвиткові  послуги (у ЗДО працюють вчитель-логопед і практичний психолог).